Sözleşmeler

Sözleşme / Bilgiler

Rezervasyon yaparken, rezervasyonunuz bizimle olacaktır. Rezervasyon yaparak, rezervasyonu yapan ilk kişi rezervasyonda belirtilen tüm kişiler adına aşağıdakileri kabul ve taahhüt eder:
Kişi bu Rezervasyon Koşullarını okumuş ve bunlara bağlı olacağını kabul etmiş ve yetkili kişidir;
Bilgilerin Gizlilik Politikamıza uygun olarak tarafımızca kullanımını kabul eder;
Kişi 18 yaşını doldurmuş ve yaş sınırlaması ile ilgili hizmetler için düzenlemenin olduğu yerlerde, kendisi ve beraberindeki herkesin bu hizmetleri almak için uygun yaşta olduğunu beyan eder ve
Rezervasyonda belirtilen tüm kişiler adına rezervasyonun ödemesi için mali sorumluluk aldığını kabul eder.
1 Rezervasyon
Oda rezervasyonu yaparken lütfen Sitedeki talimatları izleyiniz. Rezervasyonunuzun işleme alınabilmesi için kredi ya da banka kartı bilgilerinizi sağlamanız gerekecektir.
Rezervasyon talebinizi iletmeden önce rezervasyonunuzun detaylarının doğru olduğunu lütfen kontrol edin. Doğru bilgi vermediğiniz takdirde, rezervasyonunuzun işleme alınmaması ya da gecikmesinden dolayı bir sorumluluğumuz olmayacaktır.
Rezervasyonunuz onaylanır ve bağlayıcı sözleşme, rezervasyonunuzun detayları onaylandığında verilen geçerli onay numarası ile birlikte onaylanır onaylanmaz aramızda geçerli olacak ve size gönderilecektir. Alındığında, onayda geçen herhangi bir detayın yanlış olduğunu ya da değişiklik gerektiğini düşünüyorsanız, bizimle derhal iletişime geçmelisiniz aksi takdirde daha sonra değişiklik yapılması mümkün olmayabilir.
Tamamen bizim takdir yetkimizde olmak üzere, bir rezervasyonu geri çevirme ve doğrulama göndermeyi reddetme hakkımız saklıdır.
2. Rezervasyonunuz için ödeme
Ödeme, otelde nakit ya da kredi/banka kartı ile yapılabilir.
Rezervasyon türüne bağlı olarak, rezervasyon sırasında sizden rezervasyon tutarınızın tamamını ödemeniz istenebilir ve bu durumda rezervasyon tutarınızın tamamı rezervasyonunuzdan otele giriş yapmanız arasında kalan süre zarfında istenilen zamanda kredi/banka kartınızdan tahsil edilebilir.
Rezervasyon sırasında tam olarak ödemeyi yapmadığınızda, otele varışta hepsini ödemeniz gerekecektir.
Zamanında ve tam olarak tüm ödemeyi almadığımızda, rezervasyonunuzu iptal etmek isteğinize dair bir varsayımda bulunma hakkına sahibiz. Bu durumda, daha önce yapılan ödemeleri iade etmeme hakkına sahibiz ve rezervasyon sırasında size belirtilen iptal ücretlerini ödemeniz gerekir.
İsteğe bağlı harcamalarınız (ör. mini bar, ek yemek vb.) için ödemeyi otelden çıkış yapmadan önce doğrudan otele yapmanız gerekir.
3. İptal Politikası
Rezervasyon giriş tarihinize (otelin yerel saati ile) 72  saat (3gün) kalana kadar iptal ve iade hakkınız bulunmaktadır. 72 Saat zaman aşımı sonrasını herhangi bir  iptal iade hakkınız bulunmamaktadır .Rezervasyon tarihine son 7 gün kala iptallerde ücretin %25’lik oranı kesintiye uğrar. Geri kalan ise 10 ila 21 iş günü içerisinde ödeme yapan kart veya hesaba geri iade yapılır.