Hakkımızda

Biz Kimiz

“Türkiye'nin yükselmekte olan çevrimiçi otel rezervasyon sitelerinden biriyiz.”


Aybüke seyehat acenteciliği LTD ŞTİ . bünyesinde, çevrimiçi otel rezervasyonları yapılmasını sağlamak amacıyla, deneyimli kadrosu ile 1998  yılından günümüze ivme alarak ilerlediği her yılda rakiplerinden sıyrılarak, Türkiye'nin yükselmekte olan  çevrimiçi otel rezervasyon sitesi sıralamasındayız.

Matbu turizm geçmiş yılların birikimi ile oluşturulmuş bir A belgeli seyehat acente şirketidir.Bir çok bölgede call center hizmeti vermekte olan Matbu turizm şuanda bu platform üzerinden tecrübe ve birikimlerini birleştrip tüm misafir ve otellere alternatif tatil fırsatı sunmaktadır. Birikim ve tecrübelerimiz sayesinde misafirlerimizi en rahat şekilde istedikleri ve arzu ettikleri otellerle buluşturmaktır. Dev kadrolu  ekibimizle sizlere en iyi tatil fırsatlarını ayağınıza kadar tek tuşla arzu ettiğniz şekilde sunmaktayız. 

Misyonu:

Binlerce konaklama tesissini, en uygun fiyatlar ve doğru tanıtımlar ile potansiyel misafirlerin tatil ya da iş amaçlı seyahatlerinde hızlı, kolay ve güvenilir rezervasyon yapmalarını sağlamayı misyon olarak benimsedi.


Vizyonu:

Bünyesindeki tesis sayısını genişleterek daha fazla tesis seçeneği ve en iyi fiyatları müşterilerine sunmayı, yurtdışından gelen rezervasyonlarla Türkiye turizmine katkıda bulunmayı hedefliyor.


Yalovatermaloteller.com, faaliyetlerini müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmekte. Günümüzde Türkiye’nin yükselmekte olan  çevrimiçi otel rezervasyon sitesi olarak; Türkiye turizm sektörüne büyük katkı sağladı ve gelecekte de turizme değer katmaya devam edecek...

ŞİRKET BİLGİLERİ;

Şirket Ünvanı: Aybüke Seyehat Acenteciliği ltd. şti.

Ticaret Sicil Numarası: 340574

Vergi Dairesi ve Numarası: Silivri - 1091099274

Genel Müdürlük Adres ve Telefon: Alibey mah. cumhuriyet cad. sorucu kardeşler iş merkezi no: 3/23  SİLİVRİ/İSTANBUL 08503086640

Posta Kodu: 34570
Yönetim Kurulu Başkanı: Ahmet Murat Evcimen

Genel Müdür: Murat Emreciksin
Yönetim Kurulu Üyeleri: Yasin Türkmen - Sıddıka Emreciksin - Buğra Gür

 

                                                                                                  Matbu Turizm Altarnetif Tatilin Tek Adresi.